Letný trojdňový výtvarný tábor pre deti s Kikou a Eliškou

Letný trojdňový výtvarný tábor pre deti s Kikou a Eliškou
Termín 16.8.-18.8.2023
Čas 9:30-15:00
Miesto Pažite, salaš Podhradie

Bližšie nformácie:
· Tábor je určený pre deti od 6 do 11 rokov
· Kapacita tábora je max 10 detí
· Cena pre jedno dieťa je 60 €, súrodenci zľava, IBAN: SK50 5600 0000 0091 43319001, predmet: Výtvarný tábor a meno dieťaťa
· Cena zahŕňa všetky náklady na program, materiál, lektorov a stravovanie
Pre potvrdenie účasti prosím kontaktujte nás do 10.8.2023 na telefónnom čísle: 0917113980 alebo emailom na adresu: info@nastupiste.sk

Anotacia:
Prečo išlo vajce na vandrovku? Bola skôr sliepka, vajce či supermarket? Nad podobnými otázkami si už od nepamäti láme hlavy aj to najväčšie mysliteľstvo a na jeho dokonalý tvar zatiaľ nedosiahla ani matematika. Vždy keď je na dosah, odkotúľa sa na svojej vandrovke zasa o kúsok ďalej. Ono skúma svet a svet zasa jeho. Ktoré vajce z tridsiatich sa to vlastne na tie cesty vybralo? Pridajte sa s nami na tento malý výzkum. Trasa našej vandrovky vedie cez supermarket až do celého okolia Pažití. Kto vie, kam všade nás vajce vezme so sebou?

Eliška Vondrušková vyštudovala výtvarnú výchovu. Medzi jej odborové skúsenosti patrí prípravy koncepcií a realizáciou detských táborov, pravidelné dielne a prímestské tábory v Aeroškole, Praha.
Aktuálne pôsobí ako pedagogička výtvarnej výchovy na základnej škole

Kristína Grežďová sa venuje galerijnej edukácii a výtvarnej výchove pre najmenších, stredných a v rámci workshopov pre učiteľov aj veľkých. Pôdobí v Národnej galérii, Atriu na Žižkove a v Máš umělecké střevo. Je spoluzakladateľkou platformy pre výtvarnú výchovu, s ktorou pripravujú krátkodobé edukačné programy pre galérie súčasného umenia a kultúrné centrá.

Projekt Nástupište 1-12 celoročne podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.